Liv Stay
Οι πελάτες μπορούν να φτάσουν στο Οικολογικό Πάρκο Águas Claras που απέχει περίπου 5 χλμ. από το ξενοδοχείο Liv Stay Μπραζίλια.
Το Άγκουας Κλάρας σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς, ενώ Igreja Batista Plenitude μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το aparthotel. Águas Claras Shopping βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ. Μπορείτε να πάρετε το λεωφορείο από τη στάση Ponto de onibus, που βρίσκεται μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από το Liv Stay.
Το Churrascaria Portal Grill σερβίρει μεγάλη ποικιλία πιάτων νοτιοαφρικάνικης κουζίνας και βρίσκεται περίπου 300 μέτρα από αυτό το ξενοδοχείο.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Liv Stay;
Θα χρειαστούν 20 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Liv Stay μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo ξενοδοχείο Liv Stay αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές της ΜπραζίΛια βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo ξενοδοχείο Liv Stay. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Liv Stay;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Liv Stay στις 13:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Liv Stay;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Liv Stay ξεκινούν από 32$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.